Meer info

Bombaystraat 2,

IJsselstein

Deze markante en ruime Eilandwoning (hoek) met parkeerplaats op eigen terrein, ligt op een fantastische locatie in Zenderpark in de woonwijk ‘de wereldsteden’ en is omgeven door watersingels.

De woning kenmerkt zich door zijn unieke en vrij...

BOMBAYSTRAAT 2, IJSSELSTEIN

KENMERKEN

 
   
Bouwjaar 2000
Ligging Vrij uitzicht, Open ligging, Aan water, In woonwijk
Kamers 5
Slaapkamers 4
Inhoud 488m3
Perceeloppervlakte 200m2
Status Verkocht
   

VRAAGPRIJS

€ 350.000,-

Kosten Koper
 

Deze markante en ruime Eilandwoning (hoek) met parkeerplaats op eigen terrein, ligt op een fantastische locatie in Zenderpark in de woonwijk ‘de wereldsteden’ en is omgeven door watersingels.

De woning kenmerkt zich door zijn unieke en vrije ligging, een ruime speelse woonkamer die uitkijkt over het water, complete eetkeuken aan de voorzijde, de vier ruime slaapkamers een grote badkamer voorzien van ligbad en douchecabine, aparte stook- en wasruimte en verschillende bergingen.

Al met al een woning met veel ruimte waarin u heerlijk kunt wonen en vanaf een van de terrassen of vanuit de voortuin volop kunt genieten van het uitzicht over het water en de omgeving. Bij mooi weer kunt u door de - Overbruggingsgarantie na overleg met verkopende partij mogelijk.

- Overbruggingsgarantie na overleg met verkopende partij mogelijk.


Indeling:
Entree/hal, toegang tot de inpandige geïsoleerde berging (ca. 5.5 m²) met wasbak en elektra , meterkast, ½ betegelde toiletruimte met hangend closet en fonteintje, doorgang naar de woonkamer en trapopgang 1e verdieping.

De woonkamer en keuken (ca. 42 m²) zijn erg speels door het hoogte verschil tussen het woon- en eetgedeelte en erg licht door de verschillende raamkozijnen in de gevels. Via de schuifpui aan de achterzijde of de openslaande deuren aan de kopse kant van het huis heeft u toegang tot de terrassen.

De straatgerichte ruime open keuken is voorzien van een gaskookplaat, afzuigkap, vaatwasser, aparte mineraalwaterkraan,  combimagnetron en een koelkast. De keuken heeft een ideale werkhoogte en veel lichtinval door het kozijn aan de voorzijde en de openslaande deuren in de kopgevel.

De gehele begane grond is afgewerkt met een fraaie en massieve eikenvloer.

Aan de voorzijde treft u een keurig aangelegde en zonnige voortuin, de parkeerplaats en de opstelplaats voor de containers (uit het zicht) aan. De tuin is voorzien van sierbestrating en een stuk gazon. In de erfdienstbaarheid is vastgelegd dat de reeds aanwezige parkeerplaats op eigen terrein gehandhaafd moet blijven zodat u daar kunt parkeren.  Via de voortuin heeft u toegang tot zowel het terras aan de kopse kant van het huis als het terras aan de achterzijde. Hier treft u ook nog een buitenberging  van ca. 3 m² aan.

1e verdieping:
Via de trap bereikt u de overloop die toegang biedt tot de gang, de slaapkamers, badkamer, separate wasruimte en de trapopgang naar de 2e verdieping.

De drie slaapkamers op deze verdieping, waarvan er één een inloopkast heeft, zijn  allen ruim te noemen (respectievelijk 15.5, 14,5 en 14 m²).  De slaapkamers op de kopse kant hebben beiden aan die zijde een extra raamkozijn waardoor de kamers extra veel lichtinval hebben en uitzicht bieden op/over de watersingel.

De slaapkamers, de gang, overloop en separate wasruimte zijn voorzien van dezelfde laminaat vloer waardoor dit één mooi geheel vormt.

De badkamer is aan de voorzijde gesitueerd en geheel betegeld. U heeft hier de beschikking over een lekker ligbad, douchecabine, een 2e hangend closet en een wastafel. Verder is de badkamer voorzien van vloerverwarming.

2e verdieping:
Overloop, berging met vaste kledingkast, opstelplaats mechanische ventilatie unit, cv-ketel (AGPO, 1999 met onderhoudscontract) en een zonneboiler.

De vierde slaapkamer is ook ruim, erg licht en ca. 17.7 m² groot. Ook hier is de gehele verdieping  voorzien van dezelfde laminaat vloer als op de 1e verdieping.

U reageert op de woning Bombaystraat 2

UW GEGEVENS


UW WENSEN


E-mail
Fax
Telefoon

UW COMMENTAAR



Ja, ik meld me aan voor de nieuwsbrief



U kunt heel eenvoudig een digitale brochure, een plattegrond of bouwtekening van de woning Bombaystraat 2 aanvragen. De beschikbare informatie verschilt per woning. U ontvangt een e-mail om de informatie te kunnen downloaden. Het enige wat u hoeft te doen is uw gegevens in te vullen en op verzenden te klikken. Houdt u er wel rekening dat brochures veel extra fotomateriaal bevatten en daarom vaak groot zijn. Alle informatie is te openen met Acrobat Reader.

Mocht u via Outlook de PDF brochure willen openen, dan kan het zijn dat uw Outlook hiertegen beveiligd is. Schakel de beveiliging uit en probeer het nogmaals.

UW GEGEVENS



Voor het bekijken van de brochure heeft u Adobe PDF Reader nodig. Deze kunt u downloaden door op de onderstaande button te klikken en de stappen bij Adobe te volgen:

Woning
Vraagprijs € 350.000,- k.k.
Status Verkocht
 
Kenmerken
Type pand Woning
Soort object Eengezinswoning
Soort dak Plat dak
Type woning Eilandwoning/ hoekwoning
Kwaliteit woning Luxe
Bouwjaar 2000
Isolatie Volledig geisoleerd
 
Indeling
Woonoppervlakte 137 m²
Perceeloppervlakte 200 m²
Inhoud 488 m³
Kamers 5
Slaapkamers 4
Badkamers 1
Voorzieningen
Verwarming C.V.-ketel  
Warm water voorziening C.V.-ketel, Zonneboiler  
Energielabel aanwezig  
Locatie Vrij uitzicht, Open ligging, Aan water, In woonwijk  
Tuin Achtertuin, Zijtuin, Voortuin 
Ligging Oost, Zuid 
Voorzieningen TV-kabel, Mechanische ventilatie  
Parkeergelegenheid Parkeerplaats, Openbare parkeerplaats  
Berging Berging  
Op dit moment zijn er bij deze woning geen voorzieningen toegevoegd.

Wilt u weten wat uw maandelijkse lasten voor dit pand worden? Vul dan hieronder het formulier in en wij nemen contact met u op.

UW GEGEVENS



Vul het onderstaande formulier in om een bezichting voor deze woning aan te vragen.

UW GEGEVENS


UW WENSEN


Ik stel een bezichtiging op prijs op datum:

UW BERICHT



ANTI SPAM


Code:

NVMFundaFunda

Vertel een vriend(in) over Overduyn